wtorek, 1 maja 2012

1.05.2012

Jak wiecie dziś dojechałam już do Warszawy.  Jestem tu już od godziny 17,  byłam już dziś w łazienkach królewskich ( przy takiej pogodzie nie można inaczej ). Niedawno wróciłam ze spaceru.  Podsumowując łazienki  są od mojego "mieszkania" około 800-900 m.  Cieszę się że  w  takim " dużym mieście"  jest  miejsce gdzie każdy może wypocząć i zapomnieć o "problemach".  Zrobiłam  parę zdjęć, niestety  nie są takie ładne ponieważ kolejny raz mam problem z moim  telefonem.  Nie zapomnę  wiewiórki która "czaiła " się do mnie z myślą że w torebce mam orzeszki.  Dojeżdżając  na Śródmieście   na termometrze pokazał 34 oC, zaczynam mieć  dosyć tej upalnej pogody. Jutro muszę iść z A. do sklepu. Następnie spotykam się ze znajomymi w łazienkach, i może wybierzemy się gdzieś na spacer. W Piątek przed wyjazdem do domu odwiedzę  złote tarasy ( postaram się  porobić parę zdjęć ). A wam jak mija "majówka" ?.


Niestety kobieta w czerwonej  bluzce nie chciała  aby ją fotografować. Przynajmniej  umiała rozśmieszyć  cały przedział.

Oczywiście nie pojechałam w spodniach, tylko w shortach. ------ 8 Maja  będzie miesiąc  kiedy prowadzę bloga na blog spocie.------------

6 komentarzy:

 1. Niech słońca będzie jak najwięcej !!! Ja w takie upalne dni serwuję sobie mrożoną kawkę :) Przepis możesz znaleźć u mnie na blogu. Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym pojechać do Warszawy ;)
  ___________________________________
  zapraszam do nas:
  fountain-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. chciałabym mieszkać w takiej lokalizacji. Zazdroszczę :* Masz tam dużo możliwości !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chociaż mam blisko do łazienek, i dlatego można mnie często widzieć tam :).

   Usuń
 4. Uwielbiam łazienki Warszawskie :):) zapraszam do mnie na nową notkę http://victoria-clothes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń