sobota, 4 sierpnia 2012

3.08.2012

Kolejny dzień spędzony na działce, w  miłym towarzystwie. W mieszkaniu byłam dopiero o dwudziestej drugiej, jeszcze był problem z  windą musiałam na czternaste piętro wchodzić [Ale dałam radę,  przy okazji zrobiłam  coś dla  poprawienia swojej kondycji]. Wstałam o szóstej trzydzieści,  poleżałam  i zaczęłam się  ogarniać. Co do planów na dzisiejszy dzień  to kupić  kostium kąpielowy do czternastej.  I  o piętnastej  wybieram się na działkę,  jak co dzień  do  dwudziestej drugiej. Pewnie was zastanawia  po co mi kostium kąpielowy w Warszawie, mianowicie A.  wpadła na pomysł  wyjazdu  od jutra do wtorku do  Gdyni.  Wpadła  ona na ten  pomysł w ciągu pięciu minut, a  od dziesięciu  minut  już mamy zarezerwowany  pokój.  Pewnie  po powrocie z działki, będę się pakować. Jutro czeka  mnie siedmiogodzinna  podróż pociągiem z  Warszawy do  Gdyni.  Na szczęście  pośpiesznym pociągiem a nie osobowym. Zaraz lecę  z A. kupić  bilet  i zamówić  przedział.  Następnie odwiedzę sieciówki na  Marszałkowskiej, a o piętnastej idę na działkę.9 komentarzy:

 1. Chce mi się opalać, jak patrzę na te zdjęcia!!;P Zapraszam do mnie, dodaję do obserwowanych:) Będzie mi bardzo miło, jeśli również mnie dodasz;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia. Mam nadzieję, że wyjazd udany :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super ! Współczuje wchodzenia po schodach 1 ale tak jak mówisz co dobrego dla kondycji i figury ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Współczuję aż na 14 piętro :/
  Ale w sumie wyszło Ci to bardziej na zdrowie :)
  Miłego dnia :)
  + Jeśli masz ochotę zapraszam na rozdanie, do wygrania dowolna para butów renee: http://sleepingbeauty0.blogspot.com/2012/08/giveaway-do-wygrania-dowolna-para-butow.html :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piekne te zdjecia :)
  zapraszam w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia:)nie ma to jak spontaniczny wyjazd:D

  http://cleoinstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń