wtorek, 17 lipca 2012

17.07.2012

 Przepraszam was za to, że nie umieściłam wczoraj postu, ale niestety nie miałam możliwości. Po dwóch latach moja mama postanowiła zmienić operatora internetu i niestety byłam skazana na jeden dzień bez internetu. Ale na szczęście dziś już po dziesiątej został podłączony i na dodatek szybszy. Czyli wszystko opłacalne. Wczoraj mieliśmy jechać na żwirownię z I. i Ł., ale niestety pogoda. Więc o dziesiątej wybrałam się do I., która w dresie chodziła do piętnastej. Następnie poszłyśmy do mnie ogarnąć w mieszkaniu i ze względu na to, że nie miałam internetu wybrałam się do niej z laptopem ponownie i wrzuciłyśmy od niej GTA (a w sumie grałam i tak z dwadzieścia minut). Ta gra jakoś do mnie nie przemawia. Wracając do domu gadałam jeszcze z R. i gdy byłam już w domu powiesiłam firanki. Mam nadzieję, że jutro dostanę telefon w sprawie już załatwionej pracy i zacznę zarabianie na Warszawę. Btw. pierwszego sierpnia już się tam wybieram z I., już ponad dwa miesiące mnie tam nie było. Niedługo zbliżają się urodziny I. i M. oraz moje imieniny, które są dwudziestego ósmego sierpnia (i ciekawe co wymyśli moja mama tym razem).11 komentarzy:

 1. Sliczny blog ;*
  Obserwujemy ? ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. O, buty na trzecim zdjęciu mam! Tyle, że czarne i bez pięt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne rzeczy stylizacje i wgl!

  OdpowiedzUsuń
 4. Też miałam niedawno zmienianego operatora internetu, to była tragedia.. Pan, który przyszedł narobił bałaganu, a ja spędziłam deszczowy dzień bez internetu..
  no i świetne inspiracje :)

  pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne zdjęcia !
  na ostatnim pokazana jest cudna spódnica asymetryczna.
  kocham je !
  pozdrawiam ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja mama też postanowiła zmienic operatora internetu, tyle że ja miałam gorzej bo aż weekend bez internetu... ;O

  A to szkoda, że nie dostajesz listów, ale wiesz możemy to zmienic jeśli tylko chcesz? ;d

  OdpowiedzUsuń
 7. Heheh ;] No np. możemy ze sobą zacząc korespondowac? Lub możesz też zrobic taki post dotyczący listów, gdzie zapytasz czytelników, czy ktoś byłby zainteresowany/chciałby wysłac do Cibie list. ;dd

  OdpowiedzUsuń
 8. pogoda potrafi zepsuć plany.. świetne inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne te inspiracje ;)
  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń